×
Sveiki atvykę
created at ease

Pradėkite uždirbti pinigus
jau šiandien

 

Įkelk savo apartamentus

 

Trumpam.lt svetainė yra draugiška Google paieškos sistemai, todėl Jūsų nuomojamas butas neliks nepastebėtas mūsų lankytojų! Kiekvieną mėnesį mūsų portale apsilanko daugiau nei 40.000 unikalių lankytojų ir jų skaičius auga. Kiekvieną naują butą mes reklamuojame mūsų FaceBook paskyroje, kurioje yra daugiau nei 16.000 narių, tai padeda Jums sėkmingai pradėti trumpalaikės nuomos verslą. Trumpam svetainėje įdiegta patogi skelbimo valdymo sistema, kurios pagalba Jus galėsite iškelti skelbimus į viršų, kad jie būtų dar labiau matomi mūsų lankytojams. Norint pritraukti maksimalų dėmėsį - mes įdiegėme Jums galimybę pasidalinti savo trumpalaikės nuomos skelbimais su draugais socialiniuose tinkluose.

Daugiau nei 1500 butų ir apgyvendinimo įstaigų savininkų jau patalpino trumpalaikės nuomos pasiūlymus mūsų portale. Paskelbkite savo objektą ir Jus!

Dar niekada nebuvo taip paprasta nuomoti butą parai kaip dabar. Juk pradėti uždirbti su Trumpam yra labai paprasta! Jums tereikia užsiregistruoti mūsų svetainėje ir įdėti buto nuomos skelbimą, o svečiais pasirupins Trumpam komanda. Iškilus klausimams, mes visada pasiruošę Jums padėti!

 

Privalumai nuomojant butą su Trumpam.lt


Skelbimo valdymas


Asmeninis puslapis


Svečių pasirinkimas

Stebėkite Jūsų skelbimo lankomumo statistiką ir sėkmingai valdykite pasiūlymą. Jus bet kada galėsite pakeisti nakvynės kainą arba kitokią informaciją 

Visi savininkai turi unikalų asmeninį puslapį,
kuriame talpinami tik Jų nuomojami skelbimai

Žiūrėti pavyzdį

Tik Jūs sprendžiate ir pasirenkate
kas gyvens Jūsų nuomojamuose apartamentuose. Kiekvienas svečias susisiekia su Jumis asmeniškai

 


Apgyvendimo sąlygos


Užimtumo kalendorius

Fotografo paslaugos
Jūs patys sprendžiate ir nustatote apgyvendinimo sąlygas, įskaitant nakvynės kainą, svečių skaičių ir nuomos sutarties laikotarpį Jūsų patogumui idiegtas užimtumo kalendorius, kuriame Jus matysite užimtas dienas patogesniam skelbimo valdymui Mes siūlome profesionalaus fotografo paslaugas, kuris žino kaip įamžinti Jūsų nuomojamą butą ir padidinti jo užimtumą

 
Pradėkite uždirbti pinigus jau dabar

Išnuomokite savo apartamentus

Registruotis per Facebook
arba
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3, max 18 simboliu. Draudžiama naudoti slapyvardzius (nick'us)
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3, max 18 simboliu. Draudžiama naudoti slapyvardzius (nick'us)
Pasirinkite šalį
+
Slaptažodis
Pakartokite slaptažodį
Apsaugos kodas *
code image
Registruodamiesi jūs sutinkate su portalo taisyklėmis bei privatumo politika
Registruotis
Esate registruotas narys ? Prisijunkite
Prisijungti per Facebook
arba
Neteisingas el. paštas arba slaptažodis.
Bandykite dar kartą.
Slaptažodis
Prisiminti mane Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti
Dar nesi užsiregistravęs ? Registruotis

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo registravotės portale. Šiuo adresu bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudę galėsite atkurti savo slaptažodį.


Siųsti

Iškilo klausimų? kreipkitės!

Tęsti AtšauktiNerodyti šio pranešimo
Pranešti apie spamą