Sveiki atvykę
created at ease

Privatumo politika

Trumpam.lt rūpi jūsų privatumas. Todėl sukūrėme privatumo politiką, kuri apibrėžia, kaip renkame, naudojame, atskleidžiame, perduodame ir laikome jūsų informaciją. Skirkite keletą minučių, susipažinti su mūsų privatumo praktika ir, jei kils klausimų susisiekite su mumis el.pašu info@trumpam.lt


Trumpam.lt įsipareigoja saugoti visų savo klientų/lankytojų privatumą. Ši privatumo politika išaiškina, kaip yra naudojama ir saugoma informacija. Trumpam.lt laikosi visų įstatymų ir vykdo visus teisės aktų nurodymus, susijusius su asmens duomenų tvarkymu ir naudojimu. Asmens duomenys, kuriuos klientas teikia, yra laikomi konfidencialiais.

Klientas/lankytojas, besinaudojantis šios svetainės teikiamomis paslaugomis, sutinka su jo duomenų tvarkymu, naudojimu ir/arba perdavimu pagal Trumpam.lt nustatytą privatumo politiką. Jei nesutinka su šiomis privatumo sąlygomis, prašome nesinaudoti šiuo internetiniu puslapiu ir/arba jo siūlomomis paslaugomis.

1.KLIENTO/LANKYTOJO DUOMENŲ APDOROJIMAS
1.1. Registruojantis šioje svetainėje ir/ arba naudojantis jos siūlomomis paslaugomis, bus prašoma pateikti informaciją apie save (vardas, pavardė, el. p. adresas ir/arba telefono numeris – privalomi, kiti laukai - neprivalomi (išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja paslaugos teikėjas)). Ši asmeninė informacija bus saugiai tvarkoma ir naudojama, Trumpam.lt esančioms operacijoms atilikti.

1.2.Klientui/lankytojui, nepateikus informacijos apie save, registracija paslaugai negalės būti tęsiama, ir klientas/lankytojas bus laikomas neužsiregistravusiu svetainėje ir/ arba pas paslaugos teikėją.

1.3. Papildomus duomenis, kuriuos savanoriškai pateiksite mums ( pvz., nuomonę apie paslaugas, mūsų svetainę ir kt.), talpinsime Trumpam.lt Be to, klientui/lankytojui sutikus, siųsime sms ir/ arba el.paštu pranešimus apie vykdomas akcija, vizito laiką, naujienlaiškius ir pan.

2. INFORMACIJOS NAUDOJIMAS
2.1. Norėdamas naudotis arba turėti galimybę naudotis visomis svetainėje prieinamomis paslaugomis, klientas/lankytojas privalo atlikti registraciją, t.y. pateikti registracijos formoje prašomus asmens duomenis (vardą, pavardę, el. p. adresą ir/arba tel. numerį).

2.2. Norėdamas naudotis arba turėti galimybę naudotis visomis svetainėje prieinamomis paslaugomis, užsiregsitravęs klientas/lankytojas, norėdamas prisijungti prie svetainės, privalo įvesti el.pašto adresą ir slaptažodį.

2.3. Kliento/lankytojo duomenys ne tik suteiks galimybę jungtis prie Trumpam.lt ir registruotis paslaugai, bet ir suteiks mums galimybę siųsti užsakymo patvirtinimus, leis susisiekti su klientu/lankytoju, jei to prireiks, užsakius paslaugas. Asmens duomenys bus naudojami administracijos, paslaugų apdorojimo, statistikos ir/ arba analizės tikslais.

2.4. Trumpam.lt pasilieka teisę, kliento/lankytojo pateiktus asmens duomenis panaudoti: 
- susisiekti su klientu/lankytoju (elektroniniu paštu) ir paklausti nuomonės apie svetainę ir/ arba paslaugų kokybę ir pan.;
- susisiekti (telefonu, sms, elektroniniu paštu) ir pasiūlyti naujas svetainės paslaugas, akcijas, nuolaidas ir pan., kurios gali būti klientui/lankytojui įdomios;
- perduoti Jūsų asmens duomenis mūsų grupės įmonėms ir partneriams, kurie teikia mums skirtingas paslaugas, siekiant tinkamai vykdyti nustatytus įsipareigojimus, kad jos galėtų išsiųsti svarbius pranešimus apie užsakytą paslaugą, pasiūlymus ar kitą reklaminį turinį, kuris, mūsų nuomone, gali būti jums aktualus.

2.5. Klientui/lankytojui visada paliekama teisė nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų naudojami taip, kaip parašyta 2.4 punktuose ir/arba gali bet kada atšaukti savo sutikimą. Tai galima padaryti susisiekus su Trumpam.lt (kontaktiniai duomenys nurodyti Trumpam.lt pradiniame puslapyje).
2.6. Savarankiškai pateikta kliento/lankytojo nuomonė, atsiliepimai ir/ arba kitokia informacija apie šią svetainę, išbandytas mūsų partnerių paslaugas ir pan., gali būti panaudota (paslaugų kontekste), reklamuojant Trumpam.lt arba partnerių paslaugas. Bus rodomas tik kliento/lankytojo vardas.
2.7. Jeigu klientas/lankytojas nebenori gauti mūsų naujienlaiškių, reklaminių laiškų, gali paspausti nuorodą pavadinimu "atsisakyti prenumeratos", kuri yra pateikta visuose laiškuose, kuriuos siunčia Trumpam.lt., ir prenumerata bus atšaukta.

3. KLIENTO/LANKYTOJO INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS
3.1. Asmens duomenis, kuriuos klientas/lankytojas pateiks, bus saugomi Trumpam.lt serveriuose. Prieigą prie kliento/lankytojo asmens duomenų turės tik atsakingi Trumpam.lt darbuotojai, kurie bus įpareigoti užtikrinti duomenų saugumą, stebės, kad asmens duomenys būtų naudojami, nepažeidžiant teisės aktų, reguliuojančių asmens duomenų apsaugą ir atitiktų šios privatumo politikos nuostatus.

3.2. Asmens duomenimis, kuriuos klientas/lankytojas pateiks, gali būti dalijamasi su trečiosiomis šalimis, kurios taip pat veiks laikydamiesi Trumpam.lt nustatytos privatumo politikos ir nepažeis teisės aktų, reguliuojančių asmens duomenų apsaugą. 

3.3. Trumpam.lt pasilieka teisę, dalytis kliento/lankytojo asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, apsaugos ir sukčiavimo prevencijos tikslais.

4. SLAPUKAI
4.1. Slapukai - tai maži tekstiniai failai, kuriuos gali nuskaityti domeno žiniatinklio serveris, įrašantis slapukus kliento/lankytojo standžiajame diske. Slapukus Trumpam.lt naudoja, kad išsaugotų vartotojo nustatymus ir parametrus, padėtų prisijungti ir išlaikytų serverio ryšį bei išteklių panašumą, kad svetaine būtų galima naudotis efektyviau ir greičiau. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet paprastai klientas/lankytojas gali pakeisti naršyklės slapukų blokavimo nustatymą. Tačiau jei klientas/lankytojas nuspręs blokuoti slapukus, tada gali nebepavykti prisijungti arba visapusiškai naudotis Trumpam.lt paslaugomis, kurios priklauso nuo slapukų, o į kai kurias nuo slapukų priklausančias reklamos nuostatas gali būti neatsižvelgiama. Be to, jei klienas/lankytojas nuspręs panaikinti slapukus, visi parametrai ir nuostatos (įskaitant reklamos nuostatas), kurias šie slapukai kontroliuoja, bus panaikinti ir juos gali prireikti atkurti. Trumpam.lt nenaudoja slapukų ar žiniatinklio indikatorių tikslinei reklamai, nesidalija jais su trečiosiomis šalimis. 

4.2. Kliento/lankytojo naršyklė suteikia informaciją apie IP adresą ir kuria kalba buvo lankomasi svetainėje. IP adresas yra numerių serija, kompiuterio naršymo seanso metu, kai klientas/lankytojas gauna prieigą prie interneto. IP adresas yra automatiškai saugomas Trumpam.lt serveriuose ir naudojamas renkant klientų/lankytojų duomenis, kurie lankosi Trumpam.lt. Šie duomenys naudojami statistinei analizei, kuri parodo kliento/lankytojo "elgesį" svetainėje. Trumpam.lt nedaudoja IP adreso, kad klientą/lankytoją identifikuotų. 

4.3. Trumpam.lt naudojami slapukai yra seanso slapukai, nebent klientas/lankytojas atsisakė naudotis slapukais arba apribojo slapukų naudojimą kaip minėta 4.1 punkte.

5. SAUGUMAS IR DUOMENŲ SAUGOJIMAS
5.1. Trumpam.lt imasi visų priemonių, kad būtų apsaugoti kliento/lankytojo asmeniniai duomenys nuo neteisėtos prieigos, nuo neteisėto duomenų tvarkymo, atsitiktinio praradimo, sunaikinimo ir sugadinimo.

5.2. Klientas/lankytojas pasirinkęs savo slaptažodį, kuris suteikia prieigą prie šios svetainės, pats yra atsakingas už šio slaptažodžio konfidencialumą. Trumpam.lt pataria, niekam neatskleisti šio spaltažodžio ir jį reguliariai keisti.

5.3. Deja, tam tikra rizika, perduodant asmens duomenis internetu, visada išlieka. Nors Trumpam.lt imsis visų priemonių, kad būtų apsaugoti kliento/lankytojo asmens duomenys, visgi negali garantuoti, visiško jų saugumo; duomenų perdavimas yra paties kliento/lankytojo rizika. Trumpam.lt naudos griežtas procedūras ir apsaugos priemones, padedančias užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai.

5.4. Klientas/lankytojas gali nebesinaudoti Trumpam.lt ir partnerių paslaugomis, bet kuriuo metu pašalindami save iš vartotojo paskyros. Tai galima padaryti Trumpam.lt puslapyje. Trumpam.lt apdoros šį pareiškimą ir kuo greičiau ištrins kliento/lankytojo asmens duomenis, ne vėliau kaip per 2 mėnesius. Ši privatumo politika klientui/lankytojui galios tol, kol bus visiškai pašalintas iš sistemos.

6. PRIEIGA IR ATNAUJINIMAS
6.1. Klientas/lankytojas turi teisę gauti prieigą prie registruotų duomenų apie save ("prašymas susipažinti"). Klientas/lankytojas gali Trumpam.lt prašyti pateikti duomenis apie save, tereikia susisiekti su Trumpam.lt (kontaktinių duomenų ieškokite Trumpam.lt pradiniame puslapyje). Tuo atveju, jeigu būtų priimtas prašymas ir leista susipažinti su dokumentu, Trumpam.lt pasilieka teisę imti iki 15 eurų mokestį, kuris padengtų išlaidas, patirtas dėl išsamios informacijos apie registruotus kliento/lankytojo duomenis mūsų svetainėje.

6.2. Norėdami įsitikinti, kad kliento/lankytojo asmens duomenys yra visiškai tikslūs ir atnaujinti, visada galima pasitikrinti ir, jeigu reikia, atlikti bet kokius pakeitimus. Tai galima padaryti Trumpam.lt puslapyje.

7. PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI
7.1. Trumpam.lt pasilieka teisę keisti Privatumo politikos nuostatas. Bet kokie Privatumo politikos pakeitimai bus paskelbti šioje svetainėje, ir, jeigu reikia, elektroniniu paštu. Mes rekomenduojame kartas nuo karto patikrinti privatumo politikos nuostatas, kad susipažindintumėte su galimais pakitimais.

8. KONTAKTINIAI DUOMENYS
8.1. Visi komentarai, klausimai, skundai ir / ar prašymai, susiję su kliento/lankytojo duomenų naudojimu ir šios Privatumo politkos taisyklių yra sveikintini ir turėtų būti siunčiami el.pašu
info@trumpam.lt

Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Pasirinkite šalį
+
Slaptažodis
Pakartokite slaptažodį
Apsaugos kodas *
code image
Registruodamiesi jūs sutinkate su portalo taisyklėmis bei privatumo politika
Registruotis
Esate registruotas narys ? Prisijunkite
Neteisingas el. paštas arba slaptažodis.
Bandykite dar kartą.
Slaptažodis
Prisiminti mane Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti
Dar nesi užsiregistravęs ? Registruotis

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo registravotės portale. Šiuo adresu bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudę galėsite atkurti savo slaptažodį.


Siųsti

Iškilo klausimų? kreipkitės!

Tęsti AtšauktiNerodyti šio pranešimo
Pranešti apie spamą