Sveiki atvykę
created at ease

Skelbimų talpinimo taisyklės

Trumpam.lt – tai trumpalaikės nuomos portalas Lietuvoje, skirtas nakvynės skelbimų talpinimui bei paieškai. Mūsų sukurtas tinklalapis naudingas ir patogus ieškantiems apgyvendinimo bei siūlantiems nakvynę parai arba ilgesniam laikotarpiui.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad talpinimo taisyklės galioja visiems skelbimams vienodai, nepriklausomai nuo skelbimo talpinimo datos arba  galiojimo termino, galiojančių mokamų paslaugų (skelbimo iškėlimas, paryškinimas ir/arba PRO planas).

Prieš talpinant apgyvendinimo skelbimus, mes prašome susipažinti ir laikytis žemiau nurodytų nakvynės skelbimų talpinimo taisyklių:

1. BENDROSIOS TAISYKLĖS
Trumpam.lt – tai portalas siūlantis trumpalaikės nuomos pasiūlymus sekančiose kategorijose: Apartamentai, Butai, Namai, Nameliai, Kotedžai, Svečių namai, Kambariai ir Sodybos, kurioms nakvynės apgyvendinimo paslaugos yra pagrindinės ir prioritetinės. Administracija neleis talpinti skelbimų, kurių apgyvendinimo paslauga yra antrinė (Pvz: Pirtis, Banketų salė, Sodyba skirta renginiams be nakvynių ir kt.)

1.1      Skelbimai bus priimami publikacijai tik tuo atveju,  jeigu bus pateiktas išsamus aprašymas Lietuvių kalba
1.2      Savininkams skelbimuose draudžiama skelbti neteisinga, neetine ir draudžiama pagal LR įstatymus informaciją.
1.3      Draudžiama talpinti skelbimus, kurie nesusiję su trumpalaikės nuomos tematika. Skelbimo turinys turi atitikti vieno konkretaus apgyvendinimo objekto aprašymą ir tame pačiame skelbime draudžiama siūlyti kitas paslaugas arba prekes.
1.4      Draudžiama skelbti ilgalaikės nuomos pasiūlymus, kurių minimalus apsistojimo laikotarpis ilgesnis nei 7 dienos.
1.5     Vienas skelbimas – vienas pasiūlymas, draudžiama kurti bendrus skelbimus keliems vienodiems arba skirtingiems objektams.
1.6      Leidžiama kurti vieną bendrą skelbimą apjungiant kelis nakvynės objektus tik viešbutinio tipo pasiūlymams (Viešbutis, Svečių namai, Nameliai, Sodyba, Hostelis) kai įstaiga turi kelis visiškai vienodus nakvynės pasiūlymus toje pačioje vietoje, tos pačios kategorijos, vienodo išplanavimo ir patogumų. Tokiems skelbimams taikomos vienodos apgyvendinimo sąlygos, kainų politika ir galima naudoti vieną užimtumo kalendorių, pvz. Vienvietis numeris, Dvivietis numeris, Nameliai prie jūros arba ežero ir t.t.
1.7       Draudžiama talpinti informaciją apie kitų paslaugų tiekėjus, jų pavadinimus ir paslaugas tiesiogiai nesusietas su Trumpam.lt
1.8       Apgyvendinimo pasiūlymų skelbimai gali būti patalpinti kaip savininkų, taip ir trečiųjų šalių pagalba, turinčius teisę tai atlikti. Talpinant skelbimus Trumpam.lt nereikalauja įrodymų dėl objekto nuosavybės arba leidimo disponuoti turtu, tačiau, kilus neaiškumams arba nusiskundimams dėl patalpintų skelbimų, portalo administracija turi teisę pareikalauti atitinkamus dokumentus reikalingus nustatyti veiksmų teisėtumą.
1. 9    Draudžiama talpinti vienodus skelbimus, net jeigu juos patalpino skirtingi vartotojai.
1.10      Draudžiama dubliuoti skelbimus skirtingose kategorijose.
1.11     Jeigu Jūsų skelbimas Trumpam.lt portale buvo patalpintas kito vartotojo vardu, pirmenybė teikiama savininko skelbimui ir sprendžiama privačiai.

2. ANTRAŠTĖ IR APRAŠYMAS
Dėmesio! Antraštė ir Aprašymai – moderuojami laukai, šitų laukų informacijos pakeitimai turi būti patvirtinti portalo administracijos, todėl pildykite ir koreguokite juos atsakingai, nes kiekvienas pakeitimas nebus atvaizduojamas tol, kol jo nepatvirtins Trumpam.lt administracija. Jeigu Jums reikia pagalbos unikaliai aprašyti savo pasiūlymą arba jį išversti į kitas kalbas, kreipkitės į mus: info@trumpam.lt ir mes būtinai Jums padėsime

ANTRAŠTĖS REIKALAVIMAI
2.1      Antraštė turi būti trumpa, unikali ir keliais žodžiais apibūdinti Jūsų pasiūlymo išskirtinumą. Pvz: Prabangiai įrengti apartamentai Vilniaus senamiestyje su židiniu arba Jaukus butas miesto centre su vaizdu į parką
2.2      Antraštėje Draudžiama įrašyti bet kurią kontaktinę informaciją
2.3      Draudžiama naudoti tokius žodžius kaip: Akcija, Skubiai, Karštas pasiūlymas, tik šiandien, Geriausias pasiūlymas ir pan.

LAUKELYJE „SKELBIMO APRAŠYMAS“ DRAUDŽIAMA:
2.4      Naudoti  nelietuviškus, nesuprantamus žodžius su gramatinėmis klaidomis.

2.5      Skelbti aprašymus DYDŽIOSIOMIS raidėmis, rašyti tekstą su tarpais tarp  r a i d ž i ų, nepagrįstai naudoti bet kuriuos grafinius simbolius arba ženkliukus (pvz:  !!!, ***,  @#$%)

2.6      Aprašyti paslaugas arba prekes tiesiogiai nesusietas su nuomojamu objektu
2.7      Nurodyti bet kurią kontaktinę informaciją: Telefono numerį, el. paštą, adresą, nuorodas į kitas svetaines.
2.8      Viename pasiūlyme nurodyti informaciją apie kelis nuomojamus objektus. Prašome laikytis taisyklės „1 skelbimas – 1 pasiūlymas“, kiekvienam objektui kurkite atskirą pasiūlymą išskyrus 1.7 punkte nurodytus atvejus.
2.9      Nurodyti atskirus raktinius žodžius be konteksto
2.10    Nurodyti netikslingą pasiūlymo vietovę, klaidinant portalo lankytojus. (pvz: draudžiama nurodyti, kad Jūsų objektas yra centre/senamiestyje, arba prie pat jūros, arba kitoje vietoje – kur vieta atlieka pagrindinį vaidmenį pasirenkant objektą, kai iš tikrųjų taip nėra)
2.11    Draudžiama talpinti informaciją apie kitų paslaugų tiekėjus, jų pavadinimus ir paslaugas tiesiogiai nesusietas su Trumpam.lt

3. NUOTRAUKOS

Trumpam.lt rūpinasi patalpintų skelbimų kokybe. Nuotraukos – mūsų prioritetinis reikalavimas talpinant skelbimus. Kiekvienas skelbimas turi turėti mažiausiai 3 nuotraukas, kurios atitinka žemiau aprašytus reikalavimus:

NUOTRAUKŲ REIKALAVIMAI:
3.1      Įkeliant nuotraukas į Trumpam.lt portalą reiškia, kad Jus esate nuotraukų autorius arba turite visus įgaliojimus skelbti bei valdyti įkeliamas nuotraukas.
3.2      Leidžiami nuotraukų formatai – JPG, JPEG, PNG, BMP
3.3      Minimali nuotraukų rezoliucija 800x600 pikselių
3.4      Minimalus nuotraukų kiekis iš skirtingų kampų – 3 Vnt.
3.5      Nuotraukose turi būti pilnai atvaizduotas pasiūlymas. Reikia pateikti bent po 1 nuotrauką kiekvienos patalpos (Geriau kelios nuotraukos iš skirtingų kampų).
3.6      Skelbimo nuotraukos turi būti kokybiškos, nuotraukose turi aiškiai matytis patalpos ir interjero detalės.
3.7      Kiekviena nuotrauka turi būti įkelta atskirai. Negalima suklijuoti nuotraukos iš atskirų nuotraukų arba detalių, kas pasunkintų peržiūrą.
3.8      Pagrindinė nuotrauka negali būti juodai balta arba naudojant kitus efektus.

ĮKELIANT NUOTRAUKAS DRAUDŽIAMA:
3.9      Kelti nuotraukas nesusisietas su nuomojamu objektu
3.10    Kelti nuotraukas su reklama, žmonėmis, gyvūnais, šventėmis, alkoholiu, tabako gaminiais
3.11    Kelti prastos kokybės nuotraukas. Nuotrauka negali būti per tamsi, arba atvirkščiai per šviesi. Atvaizdavimas turi būti aiškus ir gerai sufokusuotas. Turi būti subalansuotas spalvų kontrastas.
3.12     Dėti rėmelius, užrašus, logotipus ir kitas žymes.

Jeigu Jums reikalinga pagalba nufotografuoti patalpas, kreipkitės į mus el. paštu: info@trumpam.lt ir mes pateiksime Jums profesionalaus interjero fotografo paslaugas. 

4. KAINŲ POLITIKA
Trumpam.lt neima komisinio mokesčio už atvestus klientus, todėl mes prašome siūlyti mažesnes nakvynės kainas Trumpam.lt svetainės lankytojams, nei Jus skelbiate kituose analogiškuose tinklalapiuose.

REIKALAVIMAI:
4.1       Užpildyti visus kainos formavimo laukus, kad sistema galėtų tiksliai paskaičiuoti galutinę nakvynės kainą. Nepamirškite užpildyti ir sezoninių kainų, jeigu pasiūlymo kaina priklauso nuo sezoniškumo
4.2       Kaina turi būti sveikas skaičius ir nurodoma Eurais

4.3       Skelbimo savininkas įsipareigoja suteikti apgyvendinimo paslaugą už jo skelbime paskelbta paros kainą

4.4       Draudžiama nurodyti mažesnę kainą, nei kainuoja 1 nakvynė. Pvz: Be PVM arba 3val. kaina

4.5       Draudžiama skelbti apgyvendinimo pasiūlymus be kainų

4.6       Draudžiama skelbimo aprašyme skelbti kitas kainas. Visas kainas reikia surašyti vidinėje Trumpam.lt sistemoje prie kainų nustatymo!

5. OBJEKTO VIETA
5.1       Laukeliuose „Adresas“ ir „Namo numeris“ turi būti pateiktas faktinis objekto adresas, o žemėlapyje nurodyta tikra objekto vieta.

5.2       Draudžiama nurodyti neteisingą adresą, klaidinti blogai nurodžius objekto vietą žemėlapyje.

6. KONTAKTINĖ INFORMACIJA 
6.1 Profilio nustatymuose nurodyti „Vardas ir pavardė“, turi atitikti tikrovę ir negali būti užpildyti kita informacija. 
6.2 Draudžiama nurodyti neteisingą telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

7. UŽIMTUMO KALENDORIUS
7.1       Būtina prižiūrėti ir pildyti užimtumo kalendorių.
7.2       Kiekvieną kartą atnaujinus užimtumo kalendorių, Jūsų skelbimas bus atvaizduojamas aukščiau kitų skelbimų vienodo iškėlimo lygio!
7.3       Jūsų skelbimas automatiškai bus pasyvuotas, jeigu Jus laiku neatnaujinsite užimtumo kalendoriaus.

8. SKELBIMŲ REDAGAVIMAS IR MODERAVIMAS
8.1      Visi svetainės skelbimai yra tikrinami administratoriaus,  kuris tikrina ar pasiūlymas pilnai bei tinkamai yra užpildytas ir ar skelbimas  atitinka portalo taisykles
8.2      Skelbimai bus moderuojami tik tada, kai bus a
pmokėtas skelbimo įdėjimas ir galiojimas
8.3      Skelbimų moderavimas vykdomas darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val Lietuvos laiku
8.4      Moderuojant skelbimą, tinklalapio administratorius turi teisę užklausti papildomos reikiamos informacijos apie skelbiamą objektą ir pristabdyti objekto publikaciją tol, kol papildoma informacija bus pateikta.
8.5      Administratorius savo nuožiūra gali papildyti arba pakoreguoti pateiktą skelbimo informaciją, tam, kad skelbimas būtų korektiškai atvaizduojamas.
8.6      Po skelbimo patvirtinimo, administratoriai gali nepritarti naujiems skelbimo aprašymams arba nuotraukų pakeitimams, jeigu papildymai neatitiks portalo taisyklėms. 

9. PASEKMĖS
Laikydamiesi šių nesudėtingų taisyklių, Jus taupote savo laiką (skelbimai bus greičiau moderuojami), o taip pat įgyjate svetainės lankytojų pasitikėjimą ir pagarbą
9.1      Trumpam.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu, savo nuožiūra pakoreguoti, arba papildyti šias taisykles, prieš tai neįspėjus svetainės Naudotojų
9.2      Svetainės administracija pasilieka teisę blokuoti, trinti, pristabdyti skelbimų galiojimo laiką, kurie pažeidžia šias taisykles be papildomo įspėjimo nepaisant skelbimo galiojimo laikotarpio, užsakytų mokamų paslaugų, Pro plano galiojimo.
9.3      Jeigu svetainės Administratorius atmetė Jūsų skelbimą dėl neatitikimo taisyklėms, Naudotojas gali pakoreguoti trukumus ir vėl pateikti skelbimą Administratoriui patikrinti.

Jeigu Jus manote, kad Jūsų skelbimas buvo nepagrįstai užblokuotas arba Jus galite įrodyti pateiktos skelbimo informacijos tikrumą, prašome susisiekti su svetainės pagalbos tarnyba el. paštu: info@trumpam.lt ir viską detaliai aprašyti.

Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Pasirinkite šalį
+
Slaptažodis
Pakartokite slaptažodį
Apsaugos kodas *
code image
Registruodamiesi jūs sutinkate su portalo taisyklėmis bei privatumo politika
Registruotis
Esate registruotas narys ? Prisijunkite
Neteisingas el. paštas arba slaptažodis.
Bandykite dar kartą.
Slaptažodis
Prisiminti mane Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti
Dar nesi užsiregistravęs ? Registruotis

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo registravotės portale. Šiuo adresu bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudę galėsite atkurti savo slaptažodį.


Siųsti

Iškilo klausimų? kreipkitės!

Tęsti AtšauktiNerodyti šio pranešimo
Pranešti apie spamą