Sveiki atvykę
created at ease

Apgyvendinimas Lietuvoje

Pasirinkite miestą
Ieškoti

Patogi paieška

Raskite geriausius butų parai pasiūlymus visoje Lietuvoje. Galite filtruoti juos pagal skirtingus kriterijus ir norimas vietas

Namų Jaukumas

Mėgaukitės poilsiu, privatumu ir namų jaukumu pagal savo poreikius, apsistojus privačiuose apartamentuose

Geriausia kaina

Visi butų nuomos skelbimai yra patalpinti tiesiogiai iš savininkų, be jokių papildomų komisinių ar kitokių mokesčių

 

Gaukite papildomas pajamas su Trumpam.lt

 Įdėkite trumpalaikės nuomos skelbimus ir užsidirbkite papildomus pinigus nuomodami savo laisva butą, nenaudojamą kambarį, namą arba bet kokią kitą apgyvendinimui pritaikytą patalpą keliautojams iš viso pasaulio.

Įdėti skelbimą

BUTŲ NUOMA VISOJE LIETUVOJE

Platus butų nuomos nakvynei pasirinkimas pačiose geriausiose Lietuvos vietose, pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Svečiams siūlomi skoningai ir kruopščiai įrengti apartamentai, kurie atitinka net išrankiausių klientų poreikius. Jaukią prabangą garantuoja apartamentai su sūkurinėmis voniomis ir išėjimu į terasą. Mėgstantiems išskirtinį komfortą ir ištaigingą aplinką siūlome namelius prie ežero arba jūros gamtos apsuptyje

TRUMPALAIKĖS NUOMOS PRIVALUMAI

Apsistojus privačiuose apartamentuose, Jūs gaunate daugiau laisvės ir patogumų nei standartiniame viešbučio numeryje. Sparčiai populiarėjant Trumpalaikės nuomos paslaugai, atsiranda daugiau įvairių nakvynės pasiūlymų populiariausiose miesto vietose. Jeigu Jus mėgstate bendrauti ir užmegzti naujas pažintis, norite mėgautis namų jaukumu –  apgyvendinimas privačiuose apartamentuose bus idealus pasirinkimas Jūsų poilsiui.

MOKAM UŽ NAKVYNĘ PIGIAU

Butų nuoma parai - tai yra puiki alternatyva viešbučio kambariams. Nuomodami butą iš savininkų, Jūs ne tik sumokate pigiau, bet ir gaunate unikalią galimybę jaustis visur kaip namuose. Galite gaminti maistą, mėgautis rytine kava nuosavoje terasoje ar kviesti svečius. Šios savybės tampa vis aktualesnės atostogaujančioms šeimoms su vaikais ar draugų kompanijoms, kurie nori kartu smagiai pralesti laiką ir pajusti miesto dvasią.
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Vardas turi būti tik iš lotyniškos abėcėlės raidžių ir ne mažiau kaip iš 3 simboliu.
Pasirinkite šalį
+
Slaptažodis
Pakartokite slaptažodį
Apsaugos kodas *
code image
Registruodamiesi jūs sutinkate su portalo taisyklėmis bei privatumo politika
Registruotis
Esate registruotas narys ? Prisijunkite
Neteisingas el. paštas arba slaptažodis.
Bandykite dar kartą.
Slaptažodis
Prisiminti mane Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti
Dar nesi užsiregistravęs ? Registruotis

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo registravotės portale. Šiuo adresu bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudę galėsite atkurti savo slaptažodį.


Siųsti

Iškilo klausimų? kreipkitės!

Tęsti AtšauktiNerodyti šio pranešimo
Pranešti apie spamą